Hewlett Packard Enterprise Serwer ML30 G11 6315P 1x32 NHP HDD P87461-425
Symbol: P87461-425
Dostępność: 0 szt.
Cena: 15335.59
Cena: 15335.59
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P87461-425
Dostępność: 0 szt.
Cena: 15335.59
Cena: 15335.59
HPE ProLiant ML30 Gen11 6315P 2.8GHz 4c 1P 1x32GB-U 4LFF-NHP 2x1TB HDD 1x350W PS EU Server
| Informacje o produkcie | |
| Data Act | HP Enterprise - CGHPE%, CPHPE%, DZHPE%, NBHPE%, NSHPE%, OYHPE%, RRHPE%, RSHPE%, SCHPE%, TSHPE% |
| Model |
HPE ProLiant ML30 Gen11 |
| Chipset |
Intel C262 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 1 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon (Hexa Core) |
| Model procesora | 6315P |
| Taktowanie procesora | 2.8 GHz |
| Liczba rdzeni | 4C |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Xeon 6315P |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Rodzaj pamięci | Unbuffered ECC |
| Częstotliwość pamięci | 4800 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 4 |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM |
32 GB (1x32 GB UDIMM, 4800 MT/s) |
| Interfejs sieciowy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej |
Embedded 1Gb 4-Port Ethernet Adapter |
| Kontroler dysków | Karta |
| Poziomy RAID | 5 1 10 (1+0) |
| Pozostałe informacje o kontrolerze |
Embedded Intel VROC SATA (formerly known as Intel RSTe) |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SATA |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 4 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 2 |
| Maks. pojemność dysków | 2 TB |
| Pozostałe parametry dysku |
2x HPE 1TB SATA 6G Business Critical 7.2K LFF RW 1-year Warranty Multi Vendor HDD |
| Napęd optyczny | Brak |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | Tak |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 5.0 x16 3 x PCIe 4.0 x 8 |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 4 x RJ-45 LAN 1 x DisplayPort 1 x 15-pin D-Sub 1 x USB Serwisowe 5 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 350 W |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Nie |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Nie |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 368.3 mm |
| Szerokość | 175.3 mm |
| Głębokość | 475 mm |
| Waga | 18.7 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Tak |
| Informacje o gwarancji |
Server Warranty includes 3-Year Parts, 1-Year Labor, 1-Year Onsite support with next business day response |
| Kolor | Czarny |
| Oznaczenia | |