Hewlett Packard Enterprise Serwer DL385 G10+ v2 7313 MR416i-a P55284-421
Symbol: P55284-421
Dostępność: 0 szt.
Cena: 41469.62
Cena: 41469.62
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P55284-421
Dostępność: 0 szt.
Cena: 41469.62
Cena: 41469.62
HPE ProLiant DL385 Gen10 Plus v2 7313 3.0GHz 16-core 1P 32GB-R MR416i-a 8SFF 800W PS EU Server
| Informacje o produkcie | |
| Model |
HPE ProLiant DL325 Gen10 Plus v2 |
| Chipset |
No chipset - System on Chip (SoC) design. |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Seria procesora | AMD Epyc |
| Taktowanie procesora | 2.9 GHz |
| Liczba rdzeni | 16C |
| Pozostałe informacje o procesorze |
AMD EPYC 7313 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 1 TB |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Rodzaj pamięci | Registered |
| Częstotliwość pamięci | 3200 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 15 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 16 |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM |
32 GB RDIMM DR 3200 MT/s (1x 32 GB) |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10Gbit/s 10GBase-T |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej |
BCM 57416 10GbE 2p BASE-T OCP3 Adptr plus choice of standup card |
| Kontroler dysków | Karta |
| Poziomy RAID | 60 (6+0) 6 5 50 (5+0) 10 (1+0) 1 |
| Pozostałe informacje o kontrolerze |
MR416i-a |
| Podtrzymanie bateryjne | Tak |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SAS SATA |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 8 |
| Maks. liczba dysków po rozbudowie serwera | 10 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 4.0 x 16 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub 1 x USB Serwisowe 1 x RJ-45 (iLO Remote Management Network) 4 x USB 3.0 |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 800 W |
| Efektywność zasilacza | 94 % |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Liczba wentylatorów | 4 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Nie |
| Obudowa | Rack 1U |
| Wysokość | 42.9 mm |
| Szerokość | 434.6 mm |
| Głębokość | 644.3 mm |
| Waga | 12.19 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Informacje o gwarancji |
3-year parts, 3-year labor, 3-year onsite support with next business day response |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP Enterprise - CGHPE%, CPHPE%, DZHPE%, NBHPE%, NSHPE%, OYHPE%, RRHPE%, RSHPE%, SCHPE%, TSHPE% |