Hewlett Packard Enterprise Serwer DL380 G11 5416S 8SFF P81784-425
Symbol: P81784-425
Dostępność: 0 szt.
Cena: 47436.92
Cena: 47436.92
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P81784-425
Dostępność: 0 szt.
Cena: 47436.92
Cena: 47436.92
Serwer HPE ProLiant DL320 Gen11 4510 12c 1P 2x32GBR 8SFF MR408io 2x480GB SATA SSD 2x1000W PS EU
| Informacje o produkcie | |
| Model |
HPE ProLiant DL380 Gen11 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 2 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Model procesora | 5416S |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Liczba rdzeni | 16C |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Xeon Gold 5416S |
| Zainstalowana pamięć RAM | 64 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 8 TB |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Rodzaj pamięci | Registered |
| Częstotliwość pamięci | 4800 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 30 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 32 |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM |
64 GB (2x32 GB, 4800 MT/s) |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10Gbit/s 10GBase-T |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej |
Broadcom BCM57416 Ethernet 10Gb 2-port BASE-T Adapter for HPE |
| Kontroler dysków | Karta |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) 5 50 (5+0) 6 60 (6+0) 1 |
| Pamięć kontrolera | 4 GB |
| Pozostałe informacje o kontrolerze |
HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes 4GB Cache OCP SPDM Storage Controller and Smart Storage Battery |
| Podtrzymanie bateryjne | Bateria |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | NVMe SATA SAS |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 8 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 5.0 x16 2 x PCIe 5.0 x 8 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 1 x 15-pin D-Sub 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 2 x USB 3.0 1 x RJ-45 (iLO Remote Management Network) |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 1000 W |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Liczba wentylatorów | 4 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Nie |
| Obudowa | Rack 2U |
| Wysokość | 8.75 cm |
| Szerokość | 44.8 cm |
| Głębokość | 72.7 cm |
| Waga | 33 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Informacje o gwarancji |
3-year parts, 3-year labor, 3-year onsite support with next business day response |
| Akcesoria w zestawie |
HPE ProLiant DL3XX Gen11 Easy Install Rail 3 Kit |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP Enterprise - CGHPE%, CPHPE%, DZHPE%, NBHPE%, NSHPE%, OYHPE%, RRHPE%, RSHPE%, SCHPE%, TSHPE% |