Hewlett Packard Enterprise Przełącznik Aruba 2930F 24G 4SFP+ Switch JL253A
Symbol: JL253A
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4934.65
Cena: 4934.65
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: JL253A
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4934.65
Cena: 4934.65
Przełącznik Aruba 2930F 24G 4SFP+ Switch JL253A
| Informacje o produkcie | |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 1 |
| Liczba portów SFP+ | 24 |
| Przepustowość | 128 GB/s |
| Prędkość przekazywania | 95.2 MB/s |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 32768 |
| Typ obudowy | Rack (Switche/UPS) |
| Pobór mocy | 29.3 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 100 h |
| Zasilanie |
|
| Wymiary |
|
| Waga | 3.36 kg |
| Pozostałe parametry |
Warunki operacyjne
Wydajność
|
| Oznaczenia | |