Hewlett Packard Enterprise Przełącznik ARUBA HPE 2930F 48G 4SFP Switch JL260A
Symbol: JL260A
Dostępność: 0 szt.
Cena: 5786.36
Cena: 5786.36
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: JL260A
Dostępność: 0 szt.
Cena: 5786.36
Cena: 5786.36
Przełącznik Aruba 2930F 48G 4SFP
Seria przełączników Aruba 2930F została zaprojektowana z myślą o klientach tworzących cyfrowe miejsca pracy zoptymalizowane dla użytkowników mobilnych. Te przełączniki dostępu warstwy 3 są łatwe we wdrożeniu i zarządzaniu dzięki zaawansowanym narzędziom bezpieczeństwa i zarządzania siecią, takim jak Aruba ClearPass Policy Manager, Aruba AirWave i oparta na chmurze Aruba Central. Virtual Switching Framework (VSF) zapewnia skalowanie i prostotę łączenia na obrzeżach przedsiębiorstw, małych i średnich firmach oraz oddziałach. 2930F zapewnia wydajność i wartość dzięki obsłudze routingu RIP, Access OSPF, łączy 10GbE, do 740W PoE +, niezawodnej QoS i nie wymaga licencji na oprogramowanie.
| Informacje o produkcie | |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro (do 16 portów) |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 48 |
| Liczba portów SFP | 4 |
| Przepustowość | 104 GB/s |
| Prędkość przekazywania | 77.4 MB/s |
| Bufor pamięci | 12.38 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 32768 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u |
| Typ obudowy | Rack (Switche/UPS) |
| Pobór mocy | 46.6 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 100 h |
| Zasilanie |
Napięcie wejściowe 100-127 / 200-240 VAC, znamionowe |
| Wymiary |
4.39 x 44.25 x 24.63 cm |
| Waga | 3.1 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |