Hewlett Packard Enterprise Macierz dyskowa MSA 2060 SFF SAS 12 x2.4TB P79249-B25
Symbol: P79249-B25
Dostępność: 0 szt.
Cena: 67079.50
Cena: 67079.50
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P79249-B25
Dostępność: 0 szt.
Cena: 67079.50
Cena: 67079.50
Macierz dyskowa HPE MSA 2060 SFF 2x12Gb SAS 4-port Controller 12x2.4TB HDD 29TB
| Informacje o produkcie | |
| Model |
MSA 2060 |
| Poziomy RAID | 6 10 (1+0) 5 1 |
| Pozostałe informacje o kontrolerze |
2 x 12 Gb SAS 4-port Controller |
| Interfejs hosta | SAS 12 Gb/s |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 24 |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SAS |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 12 |
| Pojemność sumaryczna wszystkich zainstalowanych dysków | 28.8 TB |
| Typ zainstalowanego dysku | HDD |
| Format szerokości zainstalowanego dysku | 2,5'' (SFF) |
| Interfejs dysku | SAS 12 Gb/s |
| Prędkość obrotowa | 10000 obr/min |
| Pozostałe parametry dysku |
12 x HPE MSA 2.4 TB SAS 12G Enterprise 10K SFF (2.5in) M2 3yr Warranty HDD |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 580 W |
| Obudowa | Rack 2U |
| Wysokość | 89 mm |
| Szerokość | 445 mm |
| Głębokość | 508 mm |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
MSA 2U Rail Kit included |
| Informacje o gwarancji |
Trzyletnia ograniczona gwarancja, wymiana części i dostawa następnego dnia roboczego dla wszystkich macierzy bazowych i obudów dysków. Napędy MSA i inne opcje objęte są oddzielną gwarancją. |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP Enterprise - CGHPE%, CPHPE%, DZHPE%, NBHPE%, NSHPE%, OYHPE%, RRHPE%, RSHPE%, SCHPE%, TSHPE% |