Hewlett Packard Enterprise Macierz dyskowa MSA 2060 10GbE iSCSI SFF 46TB Bundle S2E42B
Symbol: S2E42B
Dostępność: 0 szt.
Cena: 334085.73
Cena: 334085.73
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S2E42B
Dostępność: 0 szt.
Cena: 334085.73
Cena: 334085.73
| Informacje o produkcie | |
| Separator |
HPE MSA 2060 Small Form Factor z zainstalowanymi (2) 4-portowymi kontrolerami 10/25GbE iSCSI i (12) zainstalowanymi dyskami SSD SAS RI LFF o pojemności 3,84 TB |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SAS |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 12 |
| Maks. liczba dysków | 24 |
| Pojemność sumaryczna wszystkich zainstalowanych dysków | 46 TB |
| Typ zainstalowanego dysku | SSD |
| Format szerokości zainstalowanego dysku | 2,5'' (SFF) |
| Interfejs dysku | SAS |
| Pozostałe parametry dysku |
12x 3.84 TB SAS RI SFF SSD |
| Obudowa | Rack 2U |
| Wysokość | 89 mm |
| Szerokość | 445 mm |
| Głębokość | 508 mm |
| Waga | 5 kg |
| Informacje o gwarancji |
3 lata |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP Enterprise - CGHPE%, CPHPE%, DZHPE%, NBHPE%, NSHPE%, OYHPE%, RRHPE%, RSHPE%, SCHPE%, TSHPE% |