Hewlett Packard Enterprise Macierz MSA 1060 16Gb Fibre Channel SFF Storage R0Q85B
Symbol: R0Q85B
Dostępność: 0 szt.
Cena: 25437.11
Cena: 25437.11
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: R0Q85B
Dostępność: 0 szt.
Cena: 25437.11
Cena: 25437.11
HPE MSA 1060 16Gb Fibre Channel SFF Storage
HPE MSA 1060 Small Form Factor chassis with (2) 2-port 16Gb Fibre Channel Controllers
| Informacje o produkcie | |
| Poziomy RAID | 6 5 1 10 (1+0) |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | FC |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 24 |
| Maks. liczba dysków po rozbudowie serwera | 24 |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 580 W |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Obudowa | Rack 2U |
| Wysokość | 89 mm |
| Szerokość | 445 mm |
| Głębokość | 508 mm |
| Waga | 5 kg |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP Enterprise - CGHPE%, CPHPE%, DZHPE%, NBHPE%, NSHPE%, OYHPE%, RRHPE%, RSHPE%, SCHPE%, TSHPE% |