Hewlett Packard Enterprise Dysk SSD 480GB NVMe RI M.2 MV P80318-B21
Symbol: P80318-B21
Dostępność: 0 szt.
Cena: 35338.24
Cena: 35338.24
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P80318-B21
Dostępność: 0 szt.
Cena: 35338.24
Cena: 35338.24
| Informacje o produkcie | |
| Model |
PE9010 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Dodatkowy numer producenta |
P80318-B21 |
| Pojemność dysku | 480 GB |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| Typ pamięci | TLC |
| Pobór mocy | 4.2 W |
| Wysokość | 22 mm |
| Szerokość | 80 mm |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP Enterprise - CGHPE%, CPHPE%, DZHPE%, NBHPE%, NSHPE%, OYHPE%, RRHPE%, RSHPE%, SCHPE%, TSHPE% |