Hewlett Packard Enterprise Dysk 8TB SAS 7.2K LFF LP 512e HDD 834031-K21
Symbol: 834031-K21
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2371.94
Cena: 2371.94
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 834031-K21
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2371.94
Cena: 2371.94
Dysk HPE o pojemności 8 TB, interfejsie SAS, prędkości obrotowej 7200 obr./min, formacie sektora 512e, w obudowie o dużym formacie (LFF) i niskim profilu, objęty 1-letnią gwarancją.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
834031-K21 |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 8 TB |
| Interfejs dysku | SAS |
| Prędkość obrotowa | 7200 obr/min |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 26.1 mm |
| Szerokość | 105.5 mm |
| Głębokość | 156.6 mm |
| Waga | 1.36 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP Enterprise - CGHPE%, CPHPE%, DZHPE%, NBHPE%, NSHPE%, OYHPE%, RRHPE%, RSHPE%, SCHPE%, TSHPE% |