Hewlett Packard Enterprise Dysk 3.84TB SATA RI SFF SC MV SSD P18428-B21
Symbol: P18428-B21
Dostępność: 0 szt.
Cena: 40033.01
Cena: 40033.01
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P18428-B21
Dostępność: 0 szt.
Cena: 40033.01
Cena: 40033.01
Dysk 3.84TB SATA RI SFF SC MV SSD P18428-B21
Dyski SSD HPE Read Intensive (RI) zapewniają wysoką wydajność i wytrzymałość w aplikacjach wymagających wysokiej wydajności losowego odczytu IOPS.
Dyski SSD HPE (RI) są wspierane przez ponad 3,35 miliona godzin testów i kwalifikacji1, zapewniając niezawodne, wydajne dyski.
Dyski SSD HPE Value SAS oferują znaczny wzrost wydajności w porównaniu z dyskami SSD SATA z około dwa razy większym obciążeniem IOPS niż dyski SSD SATA, co umożliwia poprawę obciążeń transakcyjnych baz danych za pomocą niedrogich dysków SSD Value SAS.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
P18428-B21 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 3.84 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Typ pamięci | TLC |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 56 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 22 K |
| Pobór mocy | 6.3 W |
| Wysokość | 12.7 cm |
| Szerokość | 22.86 cm |
| Głębokość | 17.78 cm |
| Waga | 500 g |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP Enterprise - CGHPE%, CPHPE%, DZHPE%, NBHPE%, NSHPE%, OYHPE%, RRHPE%, RSHPE%, SCHPE%, TSHPE% |