Hewlett Packard Enterprise Dysk 20TB SATA 7.2K LFF LP MV HDD P53554-B21
Symbol: P53554-B21
Dostępność: 0 szt.
Cena: 6459.93
Cena: 6459.93
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P53554-B21
Dostępność: 0 szt.
Cena: 6459.93
Cena: 6459.93
HPE 20 TB, SATA 6G, klasa Business Critical, 7,2K obr./min, Helium, 512e, funkcja Instant Secure Erase, dysk w dużym formacie (LFF) w niskoprofilowej kieszeni, z 1-roczną gwarancją
| Informacje o produkcie | |
| Data Act | HP Enterprise - CGHPE%, CPHPE%, DZHPE%, NBHPE%, NSHPE%, OYHPE%, RRHPE%, RSHPE%, SCHPE%, TSHPE% |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Dodatkowy numer producenta |
P53554-B21 |
| Pojemność dysku | 20 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość obrotowa | 7200 obr/min |
| Wielkość sektora dysku | 512e (512-byte emulation) |
| Wysokość | 15.6 mm |
| Szerokość | 75.7 mm |
| Głębokość | 118.7 mm |
| Oznaczenia | |