Hewlett Packard Enterprise Dysk 1TB SATA 7.2K LFF DS HDD 861686-B21
Symbol: 861686-B21
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1101.13
Cena: 1101.13
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 861686-B21
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1101.13
Cena: 1101.13
Dysk 1TB SATA 7.2K LFF DS HDD 861686-B21
Czy Twoje serwery potrzebują niezawodnych, ekonomicznych dysków o dużej pojemności, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na pamięć masową?
Dyski twarde HPE Server Midline zapewniają najwyższą wydajność i niezawodność danych. Dyski twarde Midline umożliwiają przechowywanie większej ilości danych bez obniżania wydajności i niezawodności; są idealne do przechowywania wszystkich potrzebnych danych.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
861686-B21 |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość obrotowa | 7200 obr/min |
| Wysokość | 219.2 mm |
| Szerokość | 146.1 mm |
| Głębokość | 254 mm |
| Waga | 1360 g |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP Enterprise - CGHPE%, CPHPE%, DZHPE%, NBHPE%, NSHPE%, OYHPE%, RRHPE%, RSHPE%, SCHPE%, TSHPE% |