Hewlett Packard Enterprise Dysk 1.2TB SAS 10K SFF Business Critical MV HDD P28586-B21
Symbol: P28586-B21
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1359.37
Cena: 1359.37
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P28586-B21
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1359.37
Cena: 1359.37
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Business Critical |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Dodatkowy numer producenta |
P28586-B21 |
| Pojemność dysku | 1.2 TB |
| Interfejs dysku | SAS 12 Gb/s |
| Prędkość obrotowa | 10000 obr/min |
| Wielkość sektora dysku | 512n (512-byte native) |
| Wysokość | 222.3 mm |
| Szerokość | 146.1 mm |
| Głębokość | 139.7 mm |
| Waga | 0.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP Enterprise - CGHPE%, CPHPE%, DZHPE%, NBHPE%, NSHPE%, OYHPE%, RRHPE%, RSHPE%, SCHPE%, TSHPE% |