Hama Słuchawki nauszne BT Spirit Focused Czarne
Symbol: 184160
Dostępność: 6 szt.
Cena: 258.88
Cena: 258.88
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 184160
Dostępność: 6 szt.
Cena: 258.88
Cena: 258.88
Słuchawki nauszne Bluetooth
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Call center Muzyka Gaming |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Dźwięk | Mono |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 kHz |
| Czułość | 42 dB |
| Mikrofon | Tak Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 215 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |