Hama Słuchawki dokanałowe USB C Czarne
Symbol: 184192
Dostępność: 0 szt.
Cena: 47.34
Cena: 47.34
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 184192
Dostępność: 0 szt.
Cena: 47.34
Cena: 47.34
Słuchawki dokanałowe USB C
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka Telefonia internetowa Telefonia komórkowa Pozostałe |
| Konstrukcja | Douszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Mono |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Impedancja | 32 Ω |
| Mikrofon | Wbudowany Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 13 g |
| Oznaczenia | |