Hama Mysz bezprzewodowa ergonomiczna EMW-500 Czarna
Symbol: 182699
Dostępność: 1 szt.
Cena: 135.91
Cena: 135.91
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 182699
Dostępność: 1 szt.
Cena: 135.91
Cena: 135.91
Więcej informacji o produkcie:
| Informacje o produkcie | |
| Model |
EMW-500 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1800 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zasięg | 8 m |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
8,6 x 11,5 x 7,1 cm |
| Waga | 240 g |
| Oznaczenia | |