Hama Mysz bezprzewodowa EMW 500 ergonomiczna dla leworęcznych
Symbol: 182697
Dostępność: 0 szt.
Cena: 104.25
Cena: 104.25
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 182697
Dostępność: 0 szt.
Cena: 104.25
Cena: 104.25
Uwolnij się od bólu nadgarstka
Ergonomiczna mysz o pionowej konstrukcji wymusza naturalną pozycję ręki. Umożliwia to prawidłowy przepływ krwi oraz rozluźnienie mięśni. Taka pozycja uwolni Cię od bólów nadgarstka oraz ramienia. Jeśli spędzasz wiele godzin przy komputerze, to z pewnością warto zaopatrzyć się w taki model.
Dla leworęcznych
Jeśli jesteś leworęczny i chcesz mieć naprawdę wygodną myszkę, to nie musisz dostosowywać się do urządzeń przeznaczonych dla praworęcznych. Hama EMW-500L to ergonomiczna myszka dla leworęcznych osób naturalnie wygodna.
Praktyczne urządzanie
Poza ergonomicznymi zaletami myszy jest ona również bardzo praktyczna. Wyposażono ją w przyciski przeglądarki, które pozwalają na wygodne przemieszczanie się między stronami www.
Bezprzewodowa wygoda
Mysz bezprzewodowa umożliwia wygodną pracę i zabawę przy komputerze, również podczas podróży. Brak kabla sprawia, że jest znacznie praktyczniejsza, przewód nie przeszkadza podczas pracy, myszka zajmuje mniej miejsca i możliwe jest korzystanie z niej, znajdując się nawet w dużej odległości od komputera.
Regulacja czułości kursora
Zależnie od tego, jaką pracę wykonujesz w danym momencie, możesz dostosować do niej czułość kursora myszy (dpi). Maksymalny poziom to 1800 dpi dla wysokiej czułości i szybkich ruchów. Niższy poziom 1000 lub 1400 dpi zapewni wolniejsze, bardziej precyzyjne ruchy kursora.
Więcej informacji o produkcie:
| Informacje o produkcie | |
| Model |
EMW-500 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Leworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1800 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zasięg | 8 m |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
8,6 x 11,5 x 7,1 cm |
| Waga | 217 g |
| Oznaczenia | |