HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne Smart Tank 750 6UU47A
Symbol: 6UU47A
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1561.14
Cena: 1561.14
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 6UU47A
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1561.14
Cena: 1561.14
Urządzenie wielofunkcyjne Smart Tank 750 6UU47A
Zwiększ wydajność swojej małej firmy za sprawą mobilnej konfiguracji, druku dwustronnego i inteligentnych przycisków, dzięki którym możesz łączyć się, pracować i drukować w wyjątkowo prosty sposób. Postaw na wyjątkową jakość i oszczędność nawet trzy lata drukowania z oryginalnym tuszem HP dołączonym do zestawu.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Smart Tank 750 |
| Obszar zastosowań | Dom Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka Kopiarka Skaner Faks |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A4 A5 A6 B5 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 15 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 9 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 5000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | HP PCL 3 GUI |
| Zainstalowana pamięć | 256 MB |
| Maksymalna pamięć | 256 MB |
| Podajnik papieru |
250 arkuszy |
| Odbiornik papieru |
100 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier Papier fotograficzny Papier cienki Papier matowy Papier błyszczący |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 250 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS Windows 7 Windows 10 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Bluetooth WiFi Direct |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Kolor | Biały Czarny |
| Wysokość | 240.3 mm |
| Szerokość | 427.5 mm |
| Głębokość | 364 mm |
| Waga | 7.7 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |