HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne Smart Tank 615 Y0F71A
Symbol: Y0F71A
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1598.62
Cena: 1598.62
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Y0F71A
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1598.62
Cena: 1598.62
Smart Tank 615 Y0F71A
Drukarka bez kartridży zapewnia bezkompromisową jakość i nawet 3 lata użytkowania atramentu w zestawie. Szybsze połączenia dzięki dwuzakresowej sieci Wi-Fi oraz łatwe drukowanie mobilne za pomocą najlepszej w swojej klasie aplikacji HP do drukowania mobilnego HP Smart.
Idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców i rodzin poszukujących bezproblemowego, taniego i niskonakładowego rozwiązania, które zapewnia pełną swobodę drukowania.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Smart Tank 615 Y0F71A |
| Obszar zastosowań | Dom Biuro |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka Drukarka Skaner Faks |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A6 A4 DL 110 x 220 mm B5 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 11 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 5 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Obciążenie miesięczne | 1000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | HP PCL 3 GUI |
| Procesor drukarki |
Szybkość: 1,2 GHz |
| Zainstalowana pamięć | 256 MB |
| Maksymalna pamięć | 256 MB |
| Podajnik papieru |
Na 100 arkuszy |
| Odbiornik papieru |
Na 30 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Koperty Papier fotograficzny Papier matowy Papier broszurowy Papier Papier błyszczący |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 Windows 8.1 Windows 8 Windows 7 Mac OS |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Odbiornik USB WiFi Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji |
Roczna ograniczona gwarancja, standardowa lub na 30 000 stron |
| Rozszerzenia gwarancji |
Możliwość przedłużenia gwarancji do maks. 3 lat po zarejestrowaniu się na stronie |
| Kolor | Czarny Szary |
| Wysokość | 198 mm |
| Szerokość | 449 mm |
| Głębokość | 373 mm |
| Waga | 6.19 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |