HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne OfficeJet Pro 9120b All-in-One 4V2N0B
Symbol: 4V2N0B
Dostępność: 30 szt.
Cena: 939.81
Cena: 939.81
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4V2N0B
Dostępność: 30 szt.
Cena: 939.81
Cena: 939.81
| Informacje o produkcie | |
| Model |
OfficeJet Pro 9120b |
| Obszar zastosowań | Dom Biuro |
| Funkcje urządzenia | Faks Skaner Kopiarka Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | Koperta A2 110,3 x 144,9 mm C6 114 x 162 mm C5 162 x 229 mm DL 110 x 220 mm 100 x 150 mm 130 x 180 mm A6 A5 A4 B5 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 20 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 16 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Język drukarki | HP PCL 6 HP PCL 5 PostScript |
| Zainstalowana pamięć | 512 MB |
| Maksymalna pamięć | 512 MB |
| Podajnik papieru |
Do 250 arkuszy |
| Odbiornik papieru |
Do 60 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Karty Koperty Papier matowy Papier błyszczący Papier cienki Papier gruby Papier Papier broszurowy Papier fotograficzny |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 280 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux Chrome OS Mac OS Windows 10 Windows Server 2022 Windows 11 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth WiFi |
| Złącza | 2 x RJ-11 2 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji |
Roczna ograniczona gwarancja |
| Kolor | Czarny Biały Szary |
| Wysokość | 278 mm |
| Szerokość | 439.3 mm |
| Głębokość | 519.8 mm |
| Waga | 9.29 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |