HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne LaserJet MFP M234sdn 6GX00F
Symbol: 6GX00F
Dostępność: 30 szt.
Cena: 777.37
Cena: 777.37
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 6GX00F
Dostępność: 30 szt.
Cena: 777.37
Cena: 777.37
Superwydajne. Superkompaktowe z niezawodną łącznością bezprzewodową.
Urządzenie wielofunkcyjne o dużej produktywności, z najszybszym w swojej klasie drukiem dwustronnym, automatycznym podajnikiem i pozwalającą zaoszczędzić czas aplikacją HP Smart. Możesz zyskać spokój ducha dzięki bardziej niezawodnym połączeniom oraz liczyć na bezproblemową obsługę dzięki uproszczonej konfiguracji.
Pracuj szybko. Pracuj efektywnie.
Zachowaj produktywność z dowolnego miejsca
Łatwa konfiguracja, łatwe użytkowanie
Przyczyń się do pozytywnego wpływu na środowisko
| Informacje o produkcie | |
| Model |
LaserJet MFP M234sdn |
| Obszar zastosowań | Dom Biuro |
| Funkcje urządzenia | Skaner Kopiarka Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | B5 A4 A6 A5 B4 216 x 356 mm (Legal) |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
Prędkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4): Do 29 kopii/min |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 29 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 20000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PWG URF PCLm/PCLmS |
| Maksymalna pamięć | 64 MB |
| Podajnik papieru |
Maksymalna pojemność podajnika (arkusze): Do 150 arkuszy |
| Odbiornik papieru |
Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze): Do 100 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier szorstki Karton Papier welinowy Etykiety Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
HP 135A wkład LaserJet z czarnym tonerem, W1350A, HP 135X wkład LaserJet z czarnym tonerem, W1350X |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
HP 135A wkład LaserJet z czarnym tonerem, W1350A (ok. 1100 str.), HP 135X wkład LaserJet z czarnym tonerem, W1350X (ok. 2400 str.) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 Windows 11 Windows 8.1 Windows 8 Windows 7 Mac OS Linux |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 (LAN) 1 x USB 2.0 |
| Kolor | Biały Szary |
| Wysokość | 294.4 mm |
| Szerokość | 418 mm |
| Głębokość | 308 mm |
| Waga | 9.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |