HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne LaserJet MFP M234d 8J9K4F
Symbol: 8J9K4F
Dostępność: 30 szt.
Cena: 724.05
Cena: 724.05
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 8J9K4F
Dostępność: 30 szt.
Cena: 724.05
Cena: 724.05
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234d
Duża szybkość i niezawodna wydajność. Wyjątkowa wartość
Zwiększ produktywność, dzięki tej wydajnej monochromatycznej drukarce w nagradzanej kompaktowej konstrukcji. Korzystaj z najszybszego w swojej klasie drukowania dwustronnego z funkcją kopiowania i skanowania, a także uproszczonej konfiguracji i funkcji oszczędzania czasu dzięki aplikacji HP.
Stworzone do szybkiego i niezawodnego drukowania
Nagradzana konstrukcja do Twojej przestrzeni roboczej
Łatwa konfiguracja, łatwe użytkowanie
Kompaktowa i energooszczędna konstrukcja
| Informacje o produkcie | |
| Model |
MFP M234d 8J9K4F |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Skaner Drukarka Kopiarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | B4 A5 A4 A6 B5 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 29 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 20000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | URF PCLm/PCLmS PWG |
| Procesor drukarki |
Szybkość procesora: 500 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 64 MB |
| Maksymalna pamięć | 64 MB |
| Podajnik papieru |
Do 150 arkuszy |
| Odbiornik papieru |
Do 100 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Etykiety Pocztówka Papier Papier szorstki Papier welinowy Karty Koperty |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS Linux Windows 7 Windows 8 Windows 8.1 Windows 10 Windows 11 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Szary Biały |
| Wysokość | 436.3 mm |
| Szerokość | 368 mm |
| Głębokość | 419.6 mm |
| Waga | 7.6 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |