HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne LaserJet M443nda 8AF72A
Symbol: 8AF72A
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3491.42
Cena: 3491.42
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 8AF72A
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3491.42
Cena: 3491.42
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M443nda
Szybkość, jakość i wydajność drukarek biurowych HP LaserJet przekroczy Twoje najśmielsze oczekiwania.
Drukarka obsługująca zabezpieczenia dynamiczne. Przeznaczona do użytku tylko z wkładami z oryginalnym układem scalonym HP. Wkłady z układami scalonymi innych producentów mogą nie działać, a te, które działają dzisiaj, mogą nie działać w przyszłości.
Urządzenie, które zaspokoi potrzeby drukowania każdego biznesu
Niezawodność i wydajność
Uzyskaj maksymalne korzyści z biurowej drukarki
| Informacje o produkcie | |
| Model |
LaserJet M443nda |
| Obszar zastosowań | Biuro Grupy robocze |
| Funkcje urządzenia | Drukarka Kopiarka Skaner |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A3 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 25 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 50000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCL 6 (XL) |
| Procesor drukarki |
600 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 512 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy Papier Papier dziurkowany Papier z recyklingu Papier cienki Papier wstępnie zadrukowany |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux Windows Server 2016 Windows 8.1 Windows 10 Windows Server 2008 Windows 7 Windows Server 2012 Windows 8 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 (LAN) 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały Szary |
| Wysokość | 653 mm |
| Szerokość | 809 mm |
| Głębokość | 750 mm |
| Waga | 30 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |