HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne LJ Pro MFP 3102fdw 3G630F
Symbol: 3G630F
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1150.71
Cena: 1150.71
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3G630F
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1150.71
Cena: 1150.71
| Informacje o produkcie | |
| Model |
3G630F |
| Obszar zastosowań | Biuro Grupy robocze |
| Funkcje urządzenia | Skaner Faks Kopiarka Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | DL 110 x 220 mm 216 x 356 mm (Legal) C6 114 x 162 mm C5 162 x 229 mm B6 B5 90 x 130 mm 100 x 150 mm A6 A5 A4 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 33 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Brak |
| Obciążenie miesięczne | 50000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCLm PWG PCLm/PCLmS HP PCL 5c HP PCL 6 URF |
| Zainstalowana pamięć | 512 MB |
| Maksymalna pamięć | 512 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Karton Etykiety Papier Papier błyszczący Pocztówka Folia Koperty |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
Oryginalny wkład z czarnym tonerem HP 139A LaserJet W1390A (wydajność ~1500 stron) Oryginalny wkład z czarnym tonerem HP139X LaserJet W1390X (wydajność ~4000 stron) |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS Windows Server 2016 Windows Server 2008 Windows 7 Windows Server 2012 Windows 10 Linux Windows 11 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi 2,4 GHz 5 GHz |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Kolor | Biały Szary |
| Wysokość | 398.2 mm |
| Szerokość | 418 mm |
| Głębokość | 313.2 mm |
| Waga | 10.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |