HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne Envy Photo 7930 All-in-One B63K5B
Symbol: B63K5B
Dostępność: 30 szt.
Cena: 766.46
Cena: 766.46
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: B63K5B
Dostępność: 30 szt.
Cena: 766.46
Cena: 766.46
Urządzenie wielofunkcyjne HP Envy Photo 7930
Wszystkie zdjęcia będą wyraziste. Przechodź płynnie od drukowania żywych zdjęć wysokiej jakości i spersonalizowanych kreacji do codziennych dokumentów.
Drukowanie wysokiej jakości domowych zdjęć
Drukuj dokumenty i fotografie bez marginesów, które wyglądają jak na ekranie, dzięki pozwalającej na rzeczywiste odwzorowanie kolorów technologii HP.
Niech każde zdjęcie stanie się arcydziełem
Spraw, aby każda chwila była niezapomniana dzięki prostym narzędziom do edycji i konfigurowalnym szablonom.
Łatwe drukowanie, nieskończone możliwości
Steruj płynnie drukowaniem dzięki dużemu, intuicyjnemu, kolorowemu ekranowi dotykowemu.
Elegancka i zrównoważona konstrukcja
Zmodernizuj swoją przestrzeń dzięki eleganckiej i wydajnej konstrukcji, która idealnie uzupełnia przestrzeń pracy lub salon.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
7930 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Skaner Kopiarka Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A6 130 x 180 mm 100 x 300 mm Koperta A2 110,3 x 144,9 mm C6 114 x 162 mm C5 162 x 229 mm DL 110 x 220 mm No. 10 104 x 239,4 mm B5 100 x 150 mm A5 A4 130 x 130 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 15 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 10 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 1000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | HP PCL 3 GUI |
| Zainstalowana pamięć | 256 MB |
| Maksymalna pamięć | 256 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący Papier broszurowy Papier fotograficzny Papier z recyklingu Papier cienki Papier matowy Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 75 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux Windows 10 Mac OS Windows Windows 11 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Beżowy Biały |
| Wysokość | 233 mm |
| Szerokość | 460 mm |
| Głębokość | 383 mm |
| Waga | 8 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |