HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne DeskJet 2820e AIO Printer 588K9B
Symbol: 588K9B
Dostępność: 0 szt.
Cena: 226.54
Cena: 226.54
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 588K9B
Dostępność: 0 szt.
Cena: 226.54
Cena: 226.54
Lider prostego i bezstresowego druku.
Bez wysiłku drukuj, skanuj i kopiuj dzięki tej kompaktowej, bezprzewodowej drukarce domowej połączonej z najlepszą i najłatwiejszą w użyciu aplikacją do drukowania. Od etykiet zwrotnych po ulubione przepisy ciesz się bezproblemową obsługą drukarki nr 1 na świecie.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
DeskJet 2820e |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Skaner Drukarka Kopiarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A5 DL 110 x 220 mm A4 B5 A6 100 x 150 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
Skanowanie do pliku PDF |
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 7.5 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 5.5 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Obciążenie miesięczne | 1000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | HP PCL 3 GUI URF |
| Procesor drukarki |
1.0 GHz |
| Zainstalowana pamięć | 64 MB |
| Podajnik papieru |
Podajnik papieru, standardowy podajnik na 60 arkuszy |
| Odbiornik papieru |
Wyjście do obsługi papieru, standardowa taca wyjściowa na 25 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Koperty Papier broszurowy Papier fotograficzny Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
Wydajność stron (wkłady konfiguracyjne/skrzynki odbiorczej) ~120 stron w czerni, ~75 stron w trybie trójkolorowym |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 Mac OS Windows 10 Chrome OS |
| Wymagania sprzętowe |
|
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth WiFi |
| Złącza | 1 x USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji |
12 miesięcy |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 15.4 mm |
| Szerokość | 425 mm |
| Głębokość | 304 mm |
| Waga | 3.42 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |