HP Inc. Ploter DesignJet T850 36 cali 2Y9H0A
Symbol: 2Y9H0A
Dostępność: 0 szt.
Cena: 13851.07
Cena: 13851.07
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2Y9H0A
Dostępność: 0 szt.
Cena: 13851.07
Cena: 13851.07
36-calowa drukarka HP DesignJet T850 (2Y9H0A)
Najłatwiejsze drukowanie w formatach A4-A0 pozwala uzyskać maksymalną sprawność działania zespołu
Uzyskaj maksymalną sprawność działania dzięki najłatwiejszemu drukowaniu w formatach A4-A0. Zintegrowany podajnik upraszcza drukowanie w różnych formatach. Usprawnij procesy drukowania dzięki aplikacji HP Click. Ten kompaktowy ploter spełni też Twoje potrzeby biurowe i związane z ochroną środowiska.
Uniwersalność - bezproblemowe, wysokiej jakości rezultaty we wszystkich formatach i rozmiarach
Ciesz się wszechstronnością - drukuj także zlecenia w formacie A4 z użyciem zintegrowanego podajnika, bez konieczności ręcznego przełączania między rolką a arkuszem.
Zrównoważony - oszczędność energii i minimalizacja odpadów
Zainwestuj w kompaktowy, solidny ploter wykonany w co najmniej 35% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu.
Łączność - bezproblemowy i bezpieczny design
Uproszczone drukowanie dzięki HP Click - dostępnemu jako sterownik i aplikacja. Oszczędzaj czas dzięki rzeczywistemu podglądowi wydruku i automatycznemu wykrywaniu błędów.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
HP DesignJet T850 |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | 36" (91,4 cm) A0 A4 A3 A2 A1 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 2400 x 1200 dpi |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Brak |
| Język drukarki | CALS G4 HP-GL/2 HP-RTL JPEG TIFF URF |
| Zainstalowana pamięć | 1 GB |
| Podajnik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Folia Papier powlekany Papier fotograficzny Papier typu bond Kalka kreślarska Nośniki samoprzylepne |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 280 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 iOS Mac OS Android |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 (LAN) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 967 mm |
| Szerokość | 1407 mm |
| Głębokość | 701 mm |
| Waga | 47 kg |
| Oznaczenia | |