HP Inc. Monitor przenośny S5 Pro 514pn WQXGA B88JWAA
Symbol: B88JWAA#ABB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1513.15
Cena: 1513.15
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: B88JWAA#ABB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1513.15
Cena: 1513.15
14-calowy monitor przenośny HP Pro z serii 5 WQXGA - 514pn
Zabierz swoją konfigurację z dwoma ekranami w dowolne miejsce i zachowaj produktywność w podróży bez utraty jakości obrazu, dzięki przenośnemu monitorowi HP Pro z serii 5 o przekątnej 14". Przełomowy mikrofon Neo:LED zapewnia oszałamiający obraz w lekkiej obudowie, która pasuje do każdej przestrzeni, co czyni go idealnym uzupełnieniem Twojego laptopa.
Przenośne rozwiązanie do pracy na dwóch monitorach zasilane jednym przewodem
Zabierz swoją przestrzeń biurową w dowolne miejsce. Zobacz i zrób więcej w podróży, dzięki 14-calowemu monitorowi WQXGA 16:10, który łączy się z laptopem za pomocą pojedynczego przewodu USB-C, zapewniając do 65 W mocy do pracy na dwóch ekranach w dowolnym miejscu.
Wykonuj swoją pracę w dowolnym miejscu, dzięki bezkompromisowej jakości wizualnej
Przedstaw swoją pracę w najlepszym świetle, dzięki przełomowej czerni IPS z technologią Neo:LED. Korzystaj z bogatych, realistycznych kolorów, dzięki wykorzystaniu barw AdobeRGB 100% i funkcji wyświetlania P3 100%. Szeroki zakres kolorów w połączeniu z jasnością 400 nitów czyni ten monitor doskonałym mobilnym urządzeniem dla osób wymagających doskonałości.
Smukły, lekki i uniwersalny komputer zapewniający całkowitą mobilność
Ćwicz wszechstronność w dowolnej przestrzeni, korzystając z ultrasmukłego i lekkiego przenośnego monitora, który możesz łatwo schować do torby, dzięki wytrzymałej, magnetycznej osłonie, która może być również pomocna jako podkładka pod mysz. Wbudowana podpórka układa się w orientacji poziomej lub pionowej, aby dopasować się do Twojej pracy.
Materiały, które mają znaczenie dla środowiska
Ten energooszczędny monitor został zaprojektowany z wykorzystaniem 90% tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu w obudowie monitora, 20% szkła pochodzącego z recyklingu w panelu monitora oraz 55% aluminium pochodzącego z recyklingu. Ponadto 100% opakowań papierowych pochodzi ze zrównoważonych źródeł lub jest poddawane recyklingowi.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
514pn |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Typ matrycy | IPS Black |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.1 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Czas reakcji | 7 ms |
| Jasność | 400 nits |
| Kontrast statyczny | 2 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 10 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 31 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 124 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x USB (Type C) |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | NRCS ICE NOM UAE ISC MEPS KC ISO 9241-307 BSMI cTUVus KCC BIS FCC (jeśli nie ma podanej klasy) VCCI CCC WEEE CB EAC CE TUV Energy Star |
| Pobór mocy | 13 W |
| Klasa energetyczna | B |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 20.9 cm |
| Szerokość | 32.1 cm |
| Głębokość z podstawą | 0.9 cm |
| Waga z podstawą | 0.63 kg |
| Data Act | Canon - __CAN% |
| Oznaczenia | |