HP Inc. Monitor S7 Pro 727pq QHD 8J4D8UT#ABB
Symbol: 8J4D8UT#ABB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1968.19
Cena: 1968.19
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 8J4D8UT#ABB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1968.19
Cena: 1968.19
Zobacz, jak Twoje pomysły się urzeczywistniają
Zobacz, jak Twoje inteligentne pomysły zmieniają się w coś genialnego. Monitor HP 27 QHD łączy wyjątkowe odwzorowanie kolorów z konstrukcją, która pomaga na nowo zdefiniować kreatywność. Skup się na swojej wizji, dzięki żywym kolorom i dokładnie odwzorowanym wizualizacjom na ekranie.
Zgodność z Twoją wizją
Im wyraźniej widzisz, tym lepiej tworzysz. Zaufaj temu, co widzisz, dzięki fabrycznie skalibrowanej dokładności kolorów na wyświetlaczu klasy DreamColor. Osiągnij szeroką gamę żywych odcieni i bogaty kontrast, dzięki wyświetlaczowi IPS Black, HDR 400, zapewniającemu wyświetlanie 98% przestrzeni barw P3 i wiele więcej.
Rozwiązanie stworzone z myślą o idealnym dopasowaniu
Zadbaj o komfort użytkowania i znajdź idealną pozycję dla ekranu, jaką zapewnia możliwość regulacji w czterech płaszczyznach oraz Podręcznik ergonomicznej konfiguracji. Dbaj o swoje oczy o każdej porze dnia, dzięki czujnikowi oświetlenia otoczenia, który automatycznie dostosowuje jasność monitora.
Produktywność na Twoich zasadach
Pracuj w taki sposób, w jaki chcesz, dzięki opcjom łączności, które zapewniają Ci niezbędne wsparcie. Realizuj więcej zadań za pomocą większej liczby ekranów poprzez łańcuchowe łączenie z monitorem HP Pro z serii 7, zapewniając sobie wyjątkowe rozwiązanie lub zmieniając monitor w centrum akcesoriów podłączanych poprzez porty USB-C i USB-A.
Materiały, które mają znaczenie dla środowiska
Ten wydajny pod względem zużycia energii monitor stanowi znakomity wybór, zapewniający lepsze odwzorowanie kolorów. Ponadto, został wykonany przy użyciu co najmniej 90% tworzyw sztucznych z recyklingu. Natomiast dzięki opakowaniu, którego materiał w 100% pochodzi ze zrównoważonych źródeł, zyskujesz pewność, że Twój monitor ma dobry wpływ na całą planetę.
Rozdzielczość QHD
Zapewnij sobie zniewalającą ostrość i wyraźne szczegóły, gwarantowane przez 3,7 miliona pikseli. Rozdzielczość Quad HD 2560 × 1440 sprawia, że wszystkie treści oglądane na tym monitorze o przekątnej 27 cali dostarczają niezwykłych wrażeń.
Technologia IPS Black
Zadbaj o żywe wizualizacje widoczne pod dowolnym kątem, dzięki realistycznym kolorom, wyższej jakości odcieniom oraz podświetleniom zapewnianym przez IPS Black. Ciesz się niezwykłym współczynnikiem kontrastu wynoszącym 2000:1 dwukrotnie większym niż w przypadku tradycyjnych wyświetlaczy IPS a także ultraszerokimi kątami wyświetlania.
HDR i szeroka paleta barw
Ciesz się realistycznym obrazem dzięki monitorowi, który zapewnia wyświetlanie 98% przestrzeni barw P3, 100% sRGB oraz VESA DisplayHDR 400 oraz gwarantuje szeroką gamę olśniewających kolorów oraz głębsze odcienie, które sprawiają, że barwy wyglądają tak, jak na żywo.
AMD FreeSync Premium oraz wysoki współczynnik odświeżania
Ciesz się płynnym przewijaniem oraz ultrawydajną rozrywką, dzięki AMD FreeSync Premium oraz odświeżaniu wynoszącemu 120 Hz, które zapewnia produktywność i odpowiednie zaangażowanie.
HP User Color Recalibration
Dla profesjonalistów, którzy wymagają dokładnych i spójnych kolorów w najwyższej jakości na monitorze, ta funkcja pozwala użytkownikom na ponowną kalibrację wyświetlacza, dzięki czemu mogą zachować profesjonalne odzwierciedlenie kolorów przez cały okres użytkowania.
| Informacje o produkcie | |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
HP Series 7 Pro 727pq |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | IPS Black |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 mm |
| Plamka matrycy | 0.23 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 (QHD) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 400 nits |
| Kontrast statyczny | 2 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 190 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 2 1 x DisplayPort 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 1 x HDMI |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Certyfikaty | EPEAT Energy Star TCO |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 26 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 354 mm |
| Wysokość z podstawą | 541 mm |
| Szerokość | 613 mm |
| Głębokość | 75 mm |
| Głębokość z podstawą | 225 mm |
| Waga z podstawą | 6.2 kg |
| Oznaczenia | |