HP Inc. Komputer poleasingowy Z2 G5 SFF Core i5-10400F (10-Gen.) 2,9 GHz (6rdzeni)/16 GB/480GB SSD NVME (nowy)/Win11Pro/Radeon R7 430 2G
Symbol: Z2 G5 SFF
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3815.46
Cena: 3815.46
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Z2 G5 SFF
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3815.46
Cena: 3815.46
HP Z2 G5 SFF - profesjonalny komputer w kompaktowej obudowie
Komputery z serii Z słyną z niezawodności. Zostały zaprojektowane i rygorystycznie przetestowane, by działać bez zarzutu przez wiele godzin każdego dnia.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Z2 G5 |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 2.9 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.3 GHz |
| Generacja procesora | Dziesiąta |
| Liczba wątków | 12 |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i5 10400F |
| Intel vPro | Nie |
| Płyta główna |
Intel W480 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 480 GB |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Radeon R7 430 |
| Producent chipsetu | AMD |
| Wielkość pamięci VRAM | 2 GB |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Karta dźwiękowa |
Realtek HD Audio |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 4 x USB 3.2 Type-A Gen 2 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 |
| Moc zasilacza | 260 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Wysokość | 100 mm |
| Szerokość | 338 mm |
| Głębokość | 308 mm |
| Waga | 5.4 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Pozostałe parametry |
Stan techniczny: Klasa A |
| Informacje o gwarancji |
24 miesiące w serwisie Alsen |
| Oznaczenia | |