HP Inc. Komputer poleasingowy ProDesk 600 G5 SFF Core i5 9500 (9-gen.) 3,0 GHz / 16 GB / 480 SSD / Win 11 Prof.
Symbol: ProDesk 600 G5 SFF
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3306.73
Cena: 3306.73
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ProDesk 600 G5 SFF
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3306.73
Cena: 3306.73
Zaprojektowany tak, aby pasował do nowoczesnego miejsca pracy, stylowy i niezawodny HP ProDesk 600 SFF ma mocne zabezpieczenia i wydajność, która jest skalowalna, aby rozwijać się wraz z Twoją firmą.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ProDesk 600 SFF G5 |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.4 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i5-9500 |
| Płyta główna |
Intel Q370 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 480 GB |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Karta dźwiękowa |
HD Audio |
| Napęd optyczny | Brak |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 4 x USB 2.0 Type-A 4 x USB 3.2 Type-A Gen 2 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB 3.1 Type-C |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Line-out) 1 x Audio (Combo) 1 x Audio (Line-in) |
| Kolor | Czarny Srebrny |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Wysokość | 95 mm |
| Szerokość | 270 mm |
| Głębokość | 296 mm |
| Waga | 4.5 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Informacje o gwarancji |
12 miesięcy w serwisie ALSEN |
| Oznaczenia | |