HP Inc. Komputer poleasingowy ProDesk 400 G5 SFF Core i5 8500 (8-gen.) 3,0 GHz / 16 GB / SSD 256GB NVME / Win 11 Prof.
Symbol: ProDesk 400 G5 SFF
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2543.64
Cena: 2543.64
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ProDesk 400 G5 SFF
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2543.64
Cena: 2543.64
HP ProDesk 400 G5 SFF (Small Form Factor)
Jest to wydajna jednostka biznesowa, która dzięki 6-rdzeniowemu procesorowi i 16 GB pamięci RAM świetnie radzi sobie z systemem Windows 11 Pro i wymagającymi zadaniami biurowymi.
Ten model jest ceniony za bardzo cichą pracę i łatwy dostęp do wnętrza (beznarzędziowa obsługa). Jeśli w przyszłości zabraknie Ci miejsca na dane, obudowa pozwala na montaż dodatkowego dysku 3.5" SATA.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ProDesk 400 G5 SFF |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.1 GHz |
| Generacja procesora | Ósma |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 6 |
| Cache L3 | 9 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i5-8500 |
| Intel vPro | Nie |
| Płyta główna |
Chipset: Intel B360 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x VGA (15 pin D-Sub) 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 4 x USB 2.0 Type-A 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Pozostałe porty we/wy | 2 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x M.2 1 x PCIe 3.0 x 1 1 x PCIe 3.0 x 16 |
| Moc zasilacza | 180 W |
| Kolor | Czarny Srebrny |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Wysokość | 9.5 cm |
| Szerokość | 29.6 cm |
| Głębokość | 27 cm |
| Waga | 4.6 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Pozostałe parametry |
Komputer poleasingowy - klasa A |
| Informacje o gwarancji |
1 rok w serwisie Alsen |
| Oznaczenia | |