HP Inc. Komputer poleasingowy EliteDesk 800 G4 SFF Core i5 8400 (8-gen.) 3,2 GHz (6 rdzeni) / 16 GB / SSD 240GB / Win 11 Prof.
Symbol: EliteDesk 800 G4
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2416.46
Cena: 2416.46
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EliteDesk 800 G4
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2416.46
Cena: 2416.46
HP EliteDesk 800 SFF jest jednym z najbardziej bezpiecznych i łatwych w zarządzaniu komputerów PC o wysokiej wydajności i możliwości rozbudowy oraz stylowo zaprojektowanej obudowie do nowoczesnego miejsca pracy.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
EliteDesk 800 SFF G4 |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 2.8 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4 GHz |
| Generacja procesora | Ósma |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i5-8400 |
| Płyta główna |
HP oparta na Intel Q370 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 240 GB |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Karta dźwiękowa |
Conexant CX20632 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 4 x USB 2.0 Type-A 6 x USB 3.1 Type-A 1 x USB 3.1 Type-C |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Słuchawki / Line-out) 1 x Audio (Combo) 1 x Audio (Line-in) 1 x Audio (Line-out) 1 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe x 1 2 x PCIe 3.0 x 1 2 x M.2 2 x PCIe x 16 |
| Moc zasilacza | 250 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Wysokość | 308 mm |
| Szerokość | 100 mm |
| Głębokość | 338 mm |
| Waga | 6.7 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Informacje o gwarancji |
12 miesięcy w serwisie ALSEN |
| Oznaczenia | |