HP Inc. Drukarka LASERJET TANK 2504DW 2R7F4A
Symbol: 2R7F4A
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1541.75
Cena: 1541.75
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2R7F4A
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1541.75
Cena: 1541.75
Drukarka HP LaserJet Tank 2504dw
Możliwości biznesowe z fabrycznie napełnionym tonerem do 5000 stron monochromatycznych i wyjątkowo niski koszt w przeliczeniu na stronę
Uzyskaj wysokiej jakości wydruki przy najniższym koszcie na stronę w czerni i bieli
Ochrona Twojego codziennego drukowania
Pełne funkcje dla możliwości biznesowych
Zmniejsz wpływ na środowisko
| Informacje o produkcie | |
| Model |
LASERJET TANK 2504DW 2R7F4A |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | No. 10 104 x 239,4 mm 102 x 152 mm (4" x 6") A4 216 x 356 mm (Legal) |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 23 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 25000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | URF PWG PCLm/PCLmS |
| Procesor drukarki |
500MHz |
| Zainstalowana pamięć | 64 MB |
| Maksymalna pamięć | 64 MB |
| Podajnik papieru |
Do 250 arkuszy i 10 kopert |
| Rodzaj nośnika | Papier typu bond Etykiety Papier gruby Papier cienki Papier Koperty |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 Windows 10 Windows 7 Mac OS Linux |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth Radiowa WiFi |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 29.1 cm |
| Szerokość | 43.2 cm |
| Głębokość | 33.1 cm |
| Waga | 6.2 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |