HP Inc. Drukarka LASERJET ENTERPRISE M612DN 7PS86A
Symbol: 7PS86A
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3598.38
Cena: 3598.38
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 7PS86A
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3598.38
Cena: 3598.38
HP LaserJet Enterprise M612dn (7PS86A)
Drukarka HP LaserJet z technologią JetIntelligence łączy w sobie wyjątkową wydajność i energooszczędność z drukiem dokumentów profesjonalnej jakości dokładnie wtedy, gdy są potrzebne a jednocześnie chroni sieć przed atakami za pomocą najmocniejszych w branży zabezpieczeń.
Ta drukarka jest przeznaczona do użytku wyłącznie z wkładami wyposażonymi w nowy lub używany układ firmy HP. Wykorzystuje ona także dynamiczne zabezpieczenia do blokowania wkładów z nieoryginalnym układem. Okresowe aktualizacje oprogramowania sprzętowego pozwolą utrzymać skuteczność tych zabezpieczeń oraz zablokują wcześniej działające wkłady. Używany układ firmy HP umożliwia korzystanie z używanych, regenerowanych i powtórnie napełnionych wkładów. Więcej informacji:
Funkcje
Połączenie wydajności i energooszczędności
Wydajność i ochrona, na które można liczyć
| Informacje o produkcie | |
| Model |
M612DN |
| Obszar zastosowań | Dom Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | B5 RA4 A4 B6 A6 A5 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 71 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 300000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | Apple AirPrint HP PCL 6 PCL 5e/5c/6 PostScript 3 |
| Procesor drukarki |
Szybkość procesora 1200 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 512 MB |
| Maksymalna pamięć | 1536 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier typu bond Koperty Folia Papier Etykiety Karton Papier wstępnie zadrukowany |
| Gramatura papieru (min.) | 200 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 200 g/m² |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS Windows 7 Android iOS |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth NFC WiFi |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
Zawartość opakowania
|
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 453 mm |
| Szerokość | 431 mm |
| Głębokość | 1040 mm |
| Waga | 27.3 kg |
| Pozostałe parametry |
Zasilanie
Zużycie energii
Etykiety ekologiczne
Certyfikat Blue Angel
Zakres temperatur podczas eksploatacji
Dopuszczalna wilgotność względna podczas eksploatacji
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |