HP Inc. Drukarka 36-calowa PostScript DesignJet T1600 3EK11A
Symbol: 3EK11A
Dostępność: 0 szt.
Cena: 26661.71
Cena: 26661.71
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3EK11A
Dostępność: 0 szt.
Cena: 26661.71
Cena: 26661.71
Zaprojektowane z myślą o najlepszych wynikach wyjątkowa wydajność przyspieszająca realizację projektów
Projekty nabiorą rozpędu. Radykalnie proste rozwiązania i najłatwiejszy druk z plików w formacie PDF umożliwiają każdemu ciągłe osiąganie znakomitych wyników bez najmniejszego problemu. Zawsze na czas z największą szybkością druku w najbardziej kompaktowej i cichej drukarce.
Korzystaj z prostoty - na najwyższym poziomie
Inteligentny styl pracy z najłatwiejszym drukiem plików w formacie PDF za pomocą oprogramowania HP Click.
Zadbaj o bezpieczeństwo - najlepiej zabezpieczone drukarki wielkoformatowe
Korzystanie z najlepszej ochrony sieciowej z funkcjami takimi jak HP Secure Boot i białe listy.
Wyzwól potencjał - maksymalna wydajność od koncepcji po realizację.
Wszechstronność prezentacji od precyzyjnych linii po znakomite odwzorowanie kolorów w obrazach 3D dzięki atramentom HP Bright Office.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
DesignJet T1600 |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A2 A1 A3 A4 A0 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 2400 x 1200 dpi |
| Druk dwustronny | Brak |
| Język drukarki | CALS G4 HP-RTL Adobe PostScript TIFF PostScript 3 JPEG HP-GL/2 |
| Zainstalowana pamięć | 128 GB |
| Podajnik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier Papier powlekany |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 328 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS Android Windows Chrome OS |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB RJ-45 (LAN) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały Czarny |
| Wysokość | 1080 mm |
| Szerokość | 1390 mm |
| Głębokość | 760 mm |
| Waga | 82 kg |
| Oznaczenia | |