Green Cell Zasilacz awaryjny UPS do szafy rack RTII 3000VA 2700W z LCD
Symbol: UPS15
Dostępność: 3 szt.
Cena: 1992.04
Cena: 1992.04
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UPS15
Dostępność: 3 szt.
Cena: 1992.04
Cena: 1992.04
Zasilacz UPS do szafy rack Green Cell RTII 3000VA 2700W z wyświetlaczem LCD
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Moc czynna | 2700 W |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 6 |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Typ obudowy | Rack (Switche/UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe (OVP) Przeciw przeładowaniu |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 IEC-C19 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) 1 x RS-232 (COM) 2 x RJ-11/RJ-45 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
440 x 86.5 x 720 mm |
| Waga | 23.3 kg |
| Oznaczenia | |