Green Cell Zasilacz awaryjny UPS AVR PowerCore 1200W/2000VA 24VDC
Symbol: UPSLPPC1200
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1070.61
Cena: 1070.61
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UPSLPPC1200
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1070.61
Cena: 1070.61
Zasilacz awaryjny UPS AVR PowerCore 1200W/2000VA 24VDC
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 2000 VA |
| Moc czynna | 1200 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 ms |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe (OPP) Przed odwrotnym podłączeniem Przeciwzwarciowe (SCP) Przeciw przegrzaniu Przeciw przeładowaniu Nadmierne rozładowanie |
| Funkcje specjalne |
Wyświetlacz LCD:
|
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 2 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
240 x 160 x 390 mm |
| Waga | 10.6 kg |
| Oznaczenia | |