Green Cell Zasilacz awaryjny UPS 1200W/2000VA modyfikowana sinusoida
Symbol: UPSLM1200
Dostępność: 10 szt.
Cena: 611.74
Cena: 611.74
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UPSLM1200
Dostępność: 10 szt.
Cena: 611.74
Cena: 611.74
Zasilacz awaryjny UPS Greencell 2000VA 1200W PowerProof z wyświetlaczem LCD
Zasilacz UPS posiada wyświetlacz LCD, informujący o wielu istotnych parametrach pracy oraz dedykowaną aplikację, która ułatwia użytkowanie i kontrolę urządzenia. W nowej wersji zasilaczy poprawiliśmy i zmniejszyliśmy jasność ekranu, aby był jak najbardziej czytelny i komfortowy dla użytkownika.
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 2000 VA |
| Moc czynna | 1200 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Modyfikowana sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 6 ms |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe (OVP) Przeciwzwarciowe (SCP) Termiczne (OTP) |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 4 x typ C/F (Schuko) 1 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN 1 x USB 2.0 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
380 x 158 x 198 mm |
| Waga | 11.5 kg |
| Oznaczenia | |