Gigabyte Monitor 31.5 cala M32UP GAMING IPS/1ms/4K/160Hz/HDMI
Symbol: M32UP
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2189.08
Cena: 2189.08
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: M32UP
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2189.08
Cena: 2189.08
Jako niewidoczny element zestawu, monitor bywa często niedoceniany. Prawda jest taka, że monitory działają w synergii z innymi komponentami i pozwalają w pełni wykorzystać ich możliwości. Gamingowe monitory GIGABYTE oferują najwyższą specyfikację i jakość, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się doskonałą wydajnością bez potrzeby przesadnych wydatków.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
M32UP |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.181 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 160 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) 2 x HDMI 1 x 3,5 mm minijack 4 x USB 3.2 Type-A Gen 2 1 x DisplayPort |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 130 mm |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 33 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 423.8 mm |
| Wysokość z podstawą | 585.3 mm |
| Szerokość | 715.3 mm |
| Głębokość | 68.2 mm |
| Głębokość z podstawą | 244.3 mm |
| Waga | 7.25 kg |
| Waga z podstawą | 10.35 kg |
| Oznaczenia | |