Gigabyte Monitor 31.5 cala GS32QCA GAMING VA QHD 180Hz DP HDMI
Symbol: GS32QCA
Dostępność: 0 szt.
Cena: 863.37
Cena: 863.37
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GS32QCA
Dostępność: 0 szt.
Cena: 863.37
Cena: 863.37
GS32QCA
Jako często niedoceniany element, monitor bywa pomijany przez graczy. W rzeczywistości to właśnie monitory działają w sposób synergiczny, wydobywając maksymalną wydajność z podzespołów komputera. Monitory gamingowe GIGABYTE oferują najwyższe parametry i jakość, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się wyjątkową wydajnością.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
GS32QCA |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 392.256 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 697.344 mm |
| Plamka matrycy | 0.2724 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 (QHD) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 500:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort 1 x 3,5 mm minijack 2 x HDMI |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 33 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 419 mm |
| Wysokość z podstawą | 497 mm |
| Szerokość | 709 mm |
| Głębokość | 94.3 mm |
| Głębokość z podstawą | 160 mm |
| Waga | 4.62 kg |
| Waga z podstawą | 5.86 kg |
| Oznaczenia | |