Gigabyte Monitor 27 cali G27Q2 GAMING
Symbol: G27Q2
Dostępność: 0 szt.
Cena: 665.21
Cena: 665.21
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: G27Q2
Dostępność: 0 szt.
Cena: 665.21
Cena: 665.21
Smart OD
Funkcja Smart OD inteligentnie wykrywa częstotliwość odświeżania ekranu i dynamicznie dostosowuje optymalny poziom overdrive. Automatycznie redukuje efekt smużenia oraz białe poświaty, zapewniając ostrzejszy obraz i płynniejszy ruch.
Czterostronne chłodzenie
Czterostronna wentylacja i odprowadzanie ciepła poprawiają temperaturę pracy w trybie wysokiej częstotliwości, gwarantując stabilne działanie, niską temperaturę oraz trwałość ekranu podczas długotrwałej, intensywnej eksploatacji.
IDEALNY KĄT WIDZENIA
Monitor gamingowy GIGABYTE wyposażony jest w ekskluzywną, ergonomicznie zaprojektowaną podstawę, która oferuje szeroki zakres regulacji wysokości oraz kąta nachylenia.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
G27Q2 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | SS IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.664 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.736 mm |
| Plamka matrycy | 0.2331 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 (QHD) |
| Czas reakcji | 0.5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 210 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) 1 x USB 2.0 1 x 3,5 mm minijack 1 x DisplayPort 2 x HDMI |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 130 mm |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 22 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 368.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 519.1 mm |
| Szerokość | 612.7 mm |
| Głębokość | 54.3 mm |
| Głębokość z podstawą | 187.5 mm |
| Waga | 4.82 kg |
| Waga z podstawą | 6.32 kg |
| Oznaczenia | |