Gigabyte Karta graficzna Radeon RX 9070XT GAMING 16GB GDDR6 256bit DP/HDMI
Symbol: GV-R9070XTGAMING-16GD
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3332.32
Cena: 3332.32
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GV-R9070XTGAMING-16GD
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3332.32
Cena: 3332.32
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Radeon RX 9070XT GAMING |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | AMD |
| Chipset | Radeon RX 9070 XT |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2400 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2970 MHz |
| Taktowanie pamięci | 20 Gbps |
| Porty wideo | 2 x HDMI 2 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 API OpenGL 4.6 |
| Akcesoria w zestawie |
Instrukcja obsługi |
| Wymiary |
56 x 132 x 288 mm |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |