Gigabyte Karta graficzna Radeon RX 9070 XT GAMING OC WHITE 16GB GDDR6 256 BIT
Symbol: GV-R907XGAMINGOCICE-16GD
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3129.96
Cena: 3129.96
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GV-R907XGAMINGOCICE-16GD
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3129.96
Cena: 3129.96
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Radeon RX 9070 XT |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | AMD |
| Chipset | Radeon RX 9070 XT |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2520 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 3060 MHz |
| Taktowanie pamięci | 20 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 4096 |
| Porty wideo | 2 x HDMI 2 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 API OpenGL 4.6 |
| Akcesoria w zestawie |
Instrukcja obsługi |
| Wymiary |
56 x 132 x 288 mm |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |