Gigabyte Karta graficzna Radeon RX 9060 XT GAMING OC 8G
Symbol: GV-R9060XTGAMING OC-8GD
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1738.94
Cena: 1738.94
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GV-R9060XTGAMING OC-8GD
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1738.94
Cena: 1738.94
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Radeon RX 9060 XT |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | AMD |
| Chipset | Radeon RX 9060 XT |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2530 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 3130 MHz |
| Taktowanie pamięci | 20 Gbps |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 API OpenGL 4.6 |
| Wymiary |
40 x 118 x 281 mm |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |