Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 5090 AORUS XTREME WATERFORCE 32GB 512bit GDDR7
Symbol: GV-N5090AORUSX W-32GD
Dostępność: 0 szt.
Cena: 17088.95
Cena: 17088.95
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GV-N5090AORUSX W-32GD
Dostępność: 0 szt.
Cena: 17088.95
Cena: 17088.95
Karta graficzna AORUS GeForce RTX 5090 XTreme Waterforce 32G
System chłodzenia WATERFORCE typu wszystko w jednym:
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GeForce RTX 5090 XTreme |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5090 |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 512-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 32 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2407 Hz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2655 Hz |
| Taktowanie pamięci | 28 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 21760 |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 API OpenGL 4.6 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
36 x 146 x 245 mm |
| Wersja | Box |
| Pozostałe informacje |
|
| Oznaczenia | |