Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 5080 WINDFORCE OC S FF 16G 256BIT GDDR7 3DP
Symbol: GV-N5080WF3OC-16GD
Dostępność: 0 szt.
Cena: 5968.75
Cena: 5968.75
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GV-N5080WF3OC-16GD
Dostępność: 0 szt.
Cena: 5968.75
Cena: 5968.75
Karta graficzna GeForce RTX 5080 WINDFORCE OC SFF 16G
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GeForce RTX 5080 WINDFORCE |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5080 |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2617 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2670 MHz |
| Taktowanie pamięci | 30 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 10752 |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 DirectX 12 API |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
304 x 126 x 50 mm |
| Wersja | Attach |
| Oznaczenia | |