Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 5060 Ti GAMING OC 8G 128BIT GDDR7 HDMI/3DP
Symbol: GV-N506TGAMING OC-8GD
Dostępność: 22 szt.
Cena: 2067.27
Cena: 2067.27
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GV-N506TGAMING OC-8GD
Dostępność: 22 szt.
Cena: 2067.27
Cena: 2067.27
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GeForce RTX 5060 Ti |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5060 Ti |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2572 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2647 MHz |
| Taktowanie pamięci | 28 Gbps |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 API OpenGL 4.6 |
| Akcesoria w zestawie |
Skrócona instrukcja obsługi |
| Wymiary |
40 x 119 x 281 mm |
| Wersja | Box |
| Pozostałe informacje |
|
| Oznaczenia | |