Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 5060 Ti EAGLE OC ICE 8G 128BIT GDDR7 HDMI/3DP
Symbol: GV-N506TEAGLEOC ICE-8GD
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2064.12
Cena: 2064.12
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GV-N506TEAGLEOC ICE-8GD
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2064.12
Cena: 2064.12
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GeForce RTX 5060 Ti |
| Złącze karty graf. | PCI-E 8x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5060 Ti |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2572 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2617 MHz |
| Taktowanie pamięci | 28 Gbps |
| Porty wideo | 1 x HDMI 3 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 DirectX 12 API |
| Akcesoria w zestawie |
Skrócona instrukcja obsługi |
| Wymiary |
40 x 122 x 215 mm |
| Wersja | Box |
| Pozostałe informacje |
|
| Oznaczenia | |